Oglas za posao: IT ADMINISTRATOR / Menadžer

Cerovo  DOO, je kompanija koja 30 godina uspješno posluje na teritoriji Crne Gore u djelatnosti prodaje kompletnog asortimana građevinskog materijala za izvođenje grubih, finih i završnih radova, te je pored profesionalnog odnosa prema klijentima i potrošačima ista prepoznata kao komapanija sa  društveno odgovornim poslovanjem koja svoje radnike smatra članovima uspješnog  tima te im pored svih zakonom zagarantovanih prava obezbjeđuje dodatne benefite i povoljnosti.

Za potrebe naše kompanije, sa lokacijom pozicije u Baru ili Podgorici potražujemo

IT ADMINISTRATOR / Menadžer
Opis posla:
  • Priprema računarske opreme i korisničkih naloga
  • Podrška za upotrebu mikrosoft i drugih  programa
  • Podrška vezana za upotrebu hardvera i rješavanje hardverski probleme koji se javljaju u svakodnevnom radu
  • Tehnička pomoć pri organizacji sastanaka i konferencija
  • Aktivacija i evidencija licenci za korisnički softver – Office, Windows, itd
  • Periodično obučavanje korisnika za rada sa računarskom opremom
  • Samostalno servisiranje kvarova na korisničkom hardveru i infastukturi
  • Podešavanje uređaja u upotrebi po potrebima i standardima
  • Redovno servisiranje tehničkih uređaja
  • Održavanje stanja zamjenskih uređaja i komponenti za računara,štampače i periferije
  • Komunikacija i nabavka IT opreme i materija sa dobavljačima
  • Provjera nabavljene opreme i reklamiranje u slučaju problema
  • Priprema računara štampača i ostalih novih uređaja za upotrebu
  • Saradnja u održavanju i upravljanju komercionalnog programa kompanije ( Pantheon)
  • Saradnja u održavanju WMS i upravljanju ( warwhouse menagment system)
  • Poznavanje programiranju kod internih programskih rješena kompanije u vezi popisa ,upravljnja zalihama, izdavanje robe i sl .
  • Druge poslove iz djelatnosti IT sektora po nalogu menadžmenta
Uslovi:
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima ( minimum 1 godina)
  • Poželjan VII ili VI stepen  elektrotehničkog usmjerenja
  • Poželjano poznavanje engleskog jezika
  • Motivisanost za terenski  dinamičan rad
Nudimo:
  • Odgovarajuća plata koja zavisi od obima posla,iskustva i zalaganja
  • Mogućnost ostvarivanja bonusa
  • Ulaganje u razvoj karijere te rad na zadovoljstvu zaposlenih
  • Zapošljavanje nerezidenata uz plaćene troškove radne dozvole
  • Poslovnu,profesionalnu i dinamičnu atmosferu rada.
Zainteresovani kandidat mogu poslati svoju biografiju/CV (sa fotografjom) sa naznakom za koju poziciju konkurišu  na sledeći e – mali: info@cerovo.com  ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.