Oglas za posao: MENADŽER PRODAJE (m/ž)

Hotel & Resort “Ruža vjetrova” raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

MENADŽER PRODAJE (m/ž)

Opis posla:

  • Prodaja i rezervacija turističkih aranžmana
  • Saradnja i uspostavljanje odnosa sa turističkim agencijama i tur-operaterima
  • Poznavanje alata i vještina internet prodaje
  • Poznavanje koncepta komunikacije i promocije na društvenim mrežama
  • Organizacione sposobnosti iz oblasti turizma i timski rad sa menadžmentom hotela.

Uslovi:

  • VS ili VSS iz oblasti turizma ili menadžmenta
  • Napredno znaje engleskog jezika uz poznavanje drugih jezika
  • Dobro poznavanje MS office paketa i rada na računaru
  • Opšta zainteresovanost za kulturu i istoriju
  • Radno iskustvo najmanje 3 godine

Nudimo:

  • Stimulativne uslove zarade
  • Savremeno opremljen radni prostor i uslove rada
  • Dugoročan i stabilan posao.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove poziva i imate želju za radom i daljim napredovanjem, prijavite se i dostavite CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: info@ruzavjetrova.me

Važi do: 13. februar 2020.

KONKURIŠITE NA OGLAS