Oglas za posao: Nastavnik razredne nastave (m/ž)

JU OŠ ”JUGOSLAVIJA” –  BAR

Opis posla

Oglas je objavljen 02-03-2020 Rok za prijavljivanje za konkurs/oglas – 15 dan/a
Naziv zanimanja: Profesor razredne nastave
Radno mjesto: Upražnjeno
Broj izvršilaca: 2
Radno vrijeme: Puno
Radno iskustvo u mjesecima:
Radno iskustvo: Položen stručni – pripravnički ispit
Vrsta radnog odnosa: Na određeno vrijeme
Trajanje radnog odnosa: 0 mjesec(i) i 0 dan(a)
Broj radnih sati u nedjelji: 40
Mjesečna zarada:
Posebna znanja i vještine:
Rad u smjenama: Prije podne
Smještaj: Nije predviđen
Ishrana: Nije organizovana
Prevoz: Nije obezbijeden
Mjeseci probnog rada: 3
Provjera radnih sposobnosti: Nije predviđena
Napomena: Nastavnik/ica razredne nastave, 2 izvršioca, na određeno vrijeme, do povratka zaposlenih sa bolovanja, a najduže do 30.06.2020. godine

Uslovi konkursa:
1. Završena odgovarajuća škola i ostali uslovi predviđeni Pravilnikom o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta.
2. Probni rad u trajanju od tri mjeseca za sve kandidate koji prvi put zasnivaju radni odnos u ovoj Školi

Uz prijavu za Konkurs zainteresovani kandidati dužni su da dostave sljedeća dokumenta:
*dokaz o školskoj spremi
*dokaz o položenom stručnom ispitu za rad u obrazovno-vasp. ustanovama, odnosno dozvolu za rad (licenca) u ovjerenoj fotokopiji
*dokaz o crnogorskom državljanstvu
*dokaz o opštoj zdravstvenoj sposobnosti

Prijave sa dokumentacijom se dostavljaju na adresu JU Osnovna škola “Jugoslavija”, u roku od 15 dana od dana objavljivanja konkursa.

Prijave slati na adresu:
JU Osnovna škola “Jugoslavija”
Rista Lekića br. 14
85000 Bar
Tel. 030/312-282
Kontant podaci poslodavca:
Telefon: 030/312-282
Fax: 312-282