Oglas za posao: Vaspitač u prvom razredu (m/ž)

JU OSNOVNA ŠKOLA MRKOJEVIĆI 85356 –  BAR

Opis posla

Oglas je objavljen 31-01-2020 Rok za prijavljivanje za konkurs/oglas – 15 dan/a
Naziv zanimanja: Profesor vaspitanja predškolske djece
Radno mjesto: Upražnjeno
Broj izvršilaca: 1
Radno vrijeme: Puno
Radno iskustvo u mjesecima:
Radno iskustvo: Položen stručni – pripravnički ispit
Vrsta radnog odnosa: Na određeno vrijeme
Trajanje radnog odnosa: 0 mjesec(i) i 0 dan(a)
Broj radnih sati u nedjelji:
Mjesečna zarada:
Posebna znanja i vještine:
Rad u smjenama: Prije podne
Smještaj: Nije predviđen
Ishrana: Nadoknaduje se djelimicno
Prevoz: Nije obezbijeden
Mjeseci probnog rada: 3
Provjera radnih sposobnosti: Provjeru vrši druga organizacija
Napomena: Na određeno do 30.06.2020.godine

Predmet: Konkurs

JU Osnovna škola “Mrkojevići”

RASPISUJE konkurs za prijem u radni odnos:
Vaspitač/vaspitačica u I razredu na određeno vrijeme, a najduže do 30.6.2020. godine

Uslovi konkursa:
1. Završen odgovarajući fakultet i ostali uslovi predviđeni Pravilnikom o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta
2. Probni rad u trajanju od 3 mjeseca za sve kandidate koji prvi put zasnivaju radni odnos u
ovoj Školi

Uz prijavu na konkurs zainteresovani kandidati dužni su da dostave:

 dokaz o školskoj spremi u ovjerenoj fotokopiji
 dokaz o položenom stručnom ispitu za rad u obraz-vasp.ustanovama u ovjerenoj fotokopiji
 dozvola za rad-licenca u ovjerenoj fotokopiji
 završena obuka str.usavršavanja za rad u osnovnoj školi-za vaspitača
 dokaz o crnogorskom državljanstvu
 dokaz o opštoj zdravstvenoj sposobnosti
cv

Prijave slati na adresu: JU Osnovna škola “Mrkojevići”, Pečurice (85356)

Kontant podaci poslodavca:
Telefon: 030/361-600
Fax: 030/361-600