Mornar slavio u Ulcinju

Košarkaši Mornara su slavili u Ulcinju 78:85 i tako ostvarili drugu pobjedu u Super ligi.

Barani su prilično loše počeli meč, tako da su košarkaši Ulcinja već posle deset minuta igre imali prednost od 5 poena. U drugoj četvrtini Mornar se malo pokrenuo ali fanatično borbeni Ulcinjani nisu lako popuštali pa se na odmor otišlo sa rezultatom 43:39 za domaću ekipu.

Mornar je u drugom poluvremenu postavio stvari na svoje mjesto i treću četvrtinu završio sa 26:14 u svoju korist. U zadnjoj četvrtini Ulcinjani su pokušali doći do preokreta i pet minuta prije kraja meča prišli na 4 poena razlike ali košarkaši Mornara su uspjeli da održe prednost i stignu do druge pobjede u Super ligi.

Ulcinj 1976 – Mornar 78:85 (21:16, 22:23, 14:26, 21:20)

ULCINJ – DVORANA: Gimnazije GLEDALACA: 200 SUDIJE: Zdravko Rutešić,Ognjen Jokić,Vladan Šundić

ULCINJ: Jovetić, Džons 8, Kusovac 20, Džaković 5, krivokapić 19, Ajdari, Vuković, Mirković 17, Čičić, Knežević 9.

MORNAR: Jelenić 16 (4sk), Mićović 11 (5sk), Mijović 2, Mugoša 2, Marljukić, Pavić 11 (9sk), Vujošević, Pavićević 1, Vesković, Vranješ 15 (4sk, 4as), Rebić 14 (4sk, 4as), Luković 13 (14 sk)